V rámci Revit služieb ponúkame tieto dodatočné služby:

 

  • možnosť vypracovania stavebnej dokumentácií pre stavebné povolenie alebo až realizačné účely hlavne v oblasti statiky a nosných konštrukcii v programe Revit (výkresy tvaru Revit a výkresy výstuže v Allplane, Autocade alebo v Revite)

  • poradenské služby v oblasti BIM modelovania, klasického modelovania a vytvárania parametrických Revit Family modelov

  • vytvorenie plne funkčných parametrických modelov na mieru v podprograme Revit Family, (knižnica naších modelov na stiahnutie tu.)

1. Revit služby

 

2. Revit portfólio

Už dlhé roky pracujeme ako odborníci v programe Revit, ktorý využívame nielen na vytváranie vizualizácií, ale aj na výkresovú dokumentáciu hlavne v oblastí statiky (výkresy tvaru) a tvorenie parametrických BIM Revit Family modelov. Viac o Revit Family viď nižšie. 

Projekty na ktorých sme sa podieľali v rámci statických modelov:

  • City North - Londýn (vytváranie výkresov tvaru na realizačné účely pre 21 podlažnú polyfunkčnú budovu v Londýne, viac info o projekte tu.)

  • Petržalka City, Bratislava (vytváranie výkresov tvaru na realizačné účely pre bytovku v Bratislave, viac info o projekte tu.)

  • Sky park IV, Bratislava (vytváranie výkresov tvaru na realizačné účely pre novú bytovku v Bratislave, viac info o projekte tu.)

  • Nemocnica novej generácie Bory, Bratislava (vytváranie výkresov tvaru na realizačné účely pre novú nemocnicu v Bratislave, viac infor projektu tu.)

 

3. Revit Family

Revit Family je takzvaný podprogram v Revite, ktorý dokáže pri správnom Vašom nastavení spraviť z jednoduchých elementov, plne parametrické modely. Napríklad sme vytvorili kuchynskú skrinku v Revit Family (viac info o skrinke tu), tak že stačí zmeniť len parameter ako šírka, dĺžka, výška, materiál a automaticky sa upraví podla zadaného zmeneného parametru. To znamená, že vďaka takejto šikovnej kuchynskej skrinke, vieme vymodelovať komplet celú kuchyňu na mieru veľmi rýchlo a keby bolo treba, tak aj dodatočne zmeniť parametre a daná 3d vizualizácia kuchyne alebo interiéru sa zmení okamžite. Komplet celú našu Revit Family knihovňu si môžete pozrieť tu.

 

Všetky projekty, ktoré môžete nájsť na našej stránke sú tvorené v programe Revit a následne vyrendrované v softvéri Enscape. Revit je 3d modelovací program, s ktorým dokážete zastrešiť azda všetky profesné smery ako architektúra, statika, elektrika a podobné. Je určite trochu zložitejší ako napríklad veľmi jednoduchý program Sketchup, ktorý je rozšírený hlavne medzi architektmi, ale pri správnom nastavení vie byť Revit veľmi efektívny.

Avšak v Revite je možnosť aj pracovania na BIM modeloch, ktoré pri väčších stavbách sú v dnešnej expresnej dobe, kde je nutnosť dôkladnej kolaborácie profesií, nevyhnutnosťou. Napríklad ak modelujete statické modely, veľa krát potrebuje vidieť modely iných profesií, kde sa zobrazia všetky vlastnosti daného prvku, ktoré Vám pomôžu v efektívnejšej práci na projekte. 

4. BIM